Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha van egy RC Windows 7...

Ha van egy RC Windows 7 Enterprisem, amire az összes frissítés és SP-t felpakolom, akkor vehetem úgy, mint a már véglegest?

Figyelt kérdés

Csak, mert ha az összes javítást felpakolom, akkor elméletem szerint mindennemű fejlesztésnek és frissítésnek fel kell települnie, ami a véglegesben is benne van.


És stabilitásilag is egyenlőek lesznek?


2011. márc. 13. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyáltalán felmegy a win7 RC-re az win7 SP1? Én ezt eléggé kétlem, főleg hogy 2010 július óta nem is szabadna hogy működjön. Nincs beállítva a rendszeridő rendesen? Mért nem frissíted inkább rtm-re, ehhez csak egy config filet kell átírni a telepítő medián?
2011. márc. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Akkor inkább frissítem! :)


Amúgy működik még mindig. :P

2011. márc. 14. 06:35
 3/3 anonim ***** válasza:

Pedig az RC 2010 márciusa óta 2 óránként leáll, és júniustól egyáltalán nem működik. Szóval akkor neked vmi hekkelt verziód van RCből.


[link]


Amit az indexesek írnak a frissítéstől az hülyeség, ha neten utána keresel könnyen megtalálod, hogy mit kell átírni ahhoz, hogy menjen az RC->RTM frissítés. Anno próbáltam több gépen, és semmi gond nem volt ezzel.

2011. márc. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!