Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Letöltöttem egy játékot, fel...

Letöltöttem egy játékot, fel is telepítettem, de nem tudom hogyan tovább. Segítene valaki? Bővebben lennt

Figyelt kérdés

Letöltöttem a Heroes 5, alapjátékot. Fel is telepítettem, be raktam a Daemon Toolsba, és amikor indítaná ezt írja ki:

Wrong disch inserted.

Please insert the original "HOMM5" CD/DVD

Azt gondoltam az lehet a hiba, hogy lehet a Daemon Toolsnál

a C vagy D meghajtóba kéne tenni nem? Mert nekem mindig egy új meghajtóba rakta I, H meg ilyenekbe. Vagy nem is lehet berakni a C vagy a D meghajtóba? Ha igen és az lehet a baj, elmondanád hogyan kell.

Illetve az is lehet a probléma, hogy valami DirectX-et kér. Ott is van a DirectX letöltése funkció, de inkább megkérdezem, mielött valamit elbarmolnák a gépen.

Mindegy, hogy milyen DirectX-et töltök le? Win7e-n van, a játék meg kb 2006-os lehet, szal nem tudom, hogy régiut vagy frissebbet kell-e letölteni. De lehet, hogy nem is az a baj, a fő problémát már leírtam. Ötletek esetleg?


2011. márc. 14. 09:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

1. Nem crack-elted

2. Valószínűleg nincs feltéve a videokártyád drivere, vagy pedig nem elég erős a játékhoz.

2011. márc. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Most már ezt írja ki:

Please insert the original disch of a backup. See [link] orig found for more details

Az oldalon pedig a következő angol szöveg fogadott:


You are trying to start a copy-protected application which requires the original disc to be in the CD/DVD-ROM drive. Please check to make sure your disc is an original.


If this message occurs, although you are using the original disc, please check if the correct communication mode is being used with your drive. Please check if the DMA mode is enabled by using the Device Manager


Open the Device Manager.

Double-click IDE ATA/ATAPI Controllers to display the list of controllers and channels.

Right-click the icon for the channel to which your CD/DVD drive is connected, select Properties, and then click the Advanced Settings tab.

In the Current Transfer Mode drop-down box, select "DMA if Available" if the current setting is "PIO Only." If the drop-down box already shows "DMA if Available" but the current transfer mode is PIO, then you must toggle the settings. That is:

Change the selection from "DMA if available" to PIO only, and click OK.

Then repeat the steps above to change the selection to DMA if available.

In case the hint given above didn't solve your problem, please use the SecuROM™ Diagnostic Tool for further support.

2011. márc. 14. 10:18
 3/11 anonim ***** válasza:
DX-t frissítsd a legújabbra, a játékot meg crackeld.
2011. márc. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Még nincs fennt DX, de ezekszerint mindegy milyet tölötk le? Akkor ha leszedem a legújjabbat akkor az is jó lesz? am melyik a legújabb?
2011. márc. 14. 10:31
 5/11 anonim ***** válasza:
DX 11 a legújabb, és elvileg a legújabb futtatja a régebbi verziókat is.
2011. márc. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Oké, akkor lestöltöm és mit csináljak vele? Elég ha fennt vana gépen, nem kell rajta semmit csinálni?
2011. márc. 14. 10:35
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem, csak frissítsd.
2011. márc. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
És hogy kell frissíteni? Hol?
2011. márc. 14. 10:41
 9/11 anonim ***** válasza:
Milyen szép mikor valaki letölt egy játékot, de még a crackelés folyamatával sincs tisztában. :D
2011. márc. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
De nincsen sehol egy crack mappa sem. Akkor honnan töltsem le? Heroes V of might and magic-hez kellene crack. Töltsem le és utána egyből berakja a crack mappát, és azt kell átmásolni majd? Ha tudsz, küldenél linket egy crack-ről?
2011. márc. 14. 13:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!