Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Letöltöttem egy játékot, fel...

Letöltöttem egy játékot, fel is telepítettem, de nem tudom hogyan tovább. Segítene valaki? Bővebben lennt

Figyelt kérdés

Letöltöttem a Heroes 5, alapjátékot. Fel is telepítettem, be raktam a Daemon Toolsba, és amikor indítaná ezt írja ki:

Wrong disch inserted.

Please insert the original "HOMM5" CD/DVD

Azt gondoltam az lehet a hiba, hogy lehet a Daemon Toolsnál

a C vagy D meghajtóba kéne tenni nem? Mert nekem mindig egy új meghajtóba rakta I, H meg ilyenekbe. Vagy nem is lehet berakni a C vagy a D meghajtóba? Ha igen és az lehet a baj, elmondanád hogyan kell.

Illetve az is lehet a probléma, hogy valami DirectX-et kér. Ott is van a DirectX letöltése funkció, de inkább megkérdezem, mielött valamit elbarmolnák a gépen.

Mindegy, hogy milyen DirectX-et töltök le? Win7e-n van, a játék meg kb 2006-os lehet, szal nem tudom, hogy régiut vagy frissebbet kell-e letölteni. De lehet, hogy nem is az a baj, a fő problémát már leírtam. Ötletek esetleg?


2011. márc. 14. 09:57
1 2
 11/11 anonim válasza:
Én thepiratebayből szedtem le, nekem is ezt írja ki, én meg is crackeltem, volt benne crack mappa és még most se műxik
2015. okt. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!