Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Honnan szerezhetek aion...

Honnan szerezhetek aion keyloggert?

Figyelt kérdés
Mert Gamezaion szerveren játszok és ellopták az Enraged Mastarius warhammeremet.Nekem azt mondták hogy feltörték az accountomat és ellopták.Szóval ha valki jártas az ilyen keylogger használatába vagy tud küldeni egy linket az írjon pls.
2011. márc. 14. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:

keylogger nem aionhoz van. (tudtommal) gépre rakod és naplóz mindent. okosabbak teljesen rejtve. és még be lehet állítani azt is hogy elküldje az adatokat megadott emailra. de felkell telepíteni elöbb a gépre. bárki feltörhetett. szóval nehéz megmondani.


válts jelszót min. 10karakteresre kisNAGYbeűt és számok legyenek benne. nekem 18 karakteres a jelszavam számok kis és nagybetűk. még soha nem törtek fel sehol.

2011. márc. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha neked az aion cégje írna, akkor nem azt írná, figyelj már bocsi ellopták az accountodat, fel sem tűnik nekik, vagy ha észreveszik legejelik az accountot, küldesz egy blokkot + serialt esetleg személyivel egy szép levélben, egy új alternatív e-mailcímmel és el kell küldeniük az új adatokat, vagyis ez a minimum gondolom. Szerintem bedőltél egy szép kis spam levélnek
2011. márc. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De nem eredetin játszok hanem tört szerveren és úgy olt hogy játszottam akkor megvolt a cuccom aztán rá 3 órával látom hogy nincs meg semmi.A gm meg nem válaszol...
2011. márc. 14. 22:29
 4/4 A kérdező kommentje:
vagy valami olyan cuccot amivel fel tudom törni mások accountját.
2011. márc. 14. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!