Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Honnan szerezhetek ilyen progit?

Honnan szerezhetek ilyen progit?

Figyelt kérdés
Olyat keresek mint a Virtual DJ csak az teljesen magyar és én állítom össze a zenét tehát nagyon sok dobfajta közül kiválasztok egyett vagy amennyi tetszik elindítom és hozzá ugyan így rakhatom a többi hangokat meg effekteket stb.Mert a virtual dj az nem jó meg nem találtam teljesen magyar verziót belőle.ÉS JÓ LENNE HA TUDNÁTOK ILYET MONDANI NEKEM MERT MÁR NAGYON RÉG ÓTA VÁROK ILYEN PROGIRA ÉS EDDIG NEM TALÁLTAM ILYET.
2011. okt. 18. 21:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Inkább ess neki a tanulásnak, aztán csinálj saját zenét egy DAW-ban. De magyarra ne nagyon számíts.
2011. okt. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Oké.Akkor tudnál linkelni nekem valamilyet?
2011. okt. 19. 18:03
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]


Amelyik tetszik, van még sok más cégnek is, de én a Steinberget preferálom, a Nuendo bevált.

2011. okt. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!