Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Open gl error. Videókártya a baj?

Open gl error. Videókártya a baj?

Figyelt kérdés
egy csomó játéknál ami open gl-t használ open gl hiba üzenetet ír ki megnyitáskór pl.doom3,call of duty 1,star wars republic commando ati radeon hd4650 van
2011. márc. 15. 11:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Ejj én mindig hallottam, hogy a Radeonok rosszul állnak az OpenGL-el, de ennyire?

Azt javaslom, hogy próbáld meg feltelepíteni a legfrissebb videókártya drivert, hátha megoldja. Úgy tudom az új driverek már nem okoznak OpenGL hibákat. Ha meg a legújabb van fent, akkor passz.

2011. márc. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha nem láttam volna, hogy 4650 akkor simán mondom, hogy biztos olyan régi a karid, hogy túl régi verziójú ratjta az opengl, de így ez nem lehet.

Ha már sikerült újraknod mindent (windowst is), driverekből a megfelelő van fent és továbbra is fent áll a helyzet, én bevinném a vidkarit szervízbe, már ha garanciás még. Ha nem szoftveres a hiba, csak hardveres lehet.

2011. márc. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!