Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A gépemen annyira akadoznak a...

A gépemen annyira akadoznak a videók, hogy emiatt már "élvezhetetlenek", másodpercenként talán csak 2 képkockát kapok. Nincs vírus a gépemen, naprakészek a meghajtóim is. -Windows XP 2002 SP3 -Intel Pentium 1.60 Ghz,512Mb RAM Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Nem az internettel van a baj, ugyanazon a neten egy másik géppel tökéletesek a videók.
2011. márc. 15. 23:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Tölts le Adobe Flash Playert, illetve töröld minden fél böngészési előzményt, ha ez se segít tedd újra a géped
2011. márc. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*minden féle
2011. márc. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak azok szaggatnak, amiket a neten (töltés közben) a böngészőben nézel, vagy a letöltött filmek is?
2011. márc. 16. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak amiket a neten nézek.
2011. márc. 20. 17:23
 5/5 A kérdező kommentje:

Megvaan!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Az volt a gond, hogy rengeteg program volt kinyitva, ami a gép indulásakor automatikusan elindul, és én nem tudtam róluk. Egy gyorsabb gépnél ez nem lenne nagy baj, de az enyém már sajnos elég öreg. (feladatkezelöben megszüntettem az összes a nevemen futó folyamatot)

De azért köszönöm a tippeket. :)

2011. ápr. 4. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!