Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vettem egy használt procit...

Vettem egy használt procit (Intel Pentium 4 3,6ghz FSB:800mhz S775 foglalatút sajna több infót nem tudok), egy másik helyett (Intel Celeron 430 1,8ghz FSB:800mhz S775). Behelyezés után nem volt monitorom, se hang se kép. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
A válaszokat előre köszönöm:)
2010. márc. 12. 18:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Az alaplap nem támogatja a processzort, valószínűleg, de lehet jumper állítási hiba vagy valami CMOS gond, esetleg elem ki majd újra be. De lehet nem ártana egy BIOS frissítés sem. Nézd meg az alaplap gyártó honlapján a támogatott processzorok listájában szerepel e a kérdéses processzor ! Üdv!
2010. márc. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Jenci ***** válasza:
Az alaplapod nem ismerte fel a processzort.Esetleg egy BIOS frissítés megoldhatja.
2010. márc. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Bocsi, teljesen új vagyok a témában, de egy BIOS frissítést hogy lehet elvégezni?
2010. márc. 12. 19:58
 4/7 A kérdező kommentje:
az alaplapom:Asus B5P-mx
2010. márc. 12. 20:22
 5/7 A kérdező kommentje:
Azt is elfelejtettem mondani, hogy eegy idő után a gép leállt, kivettem a procit, és forró volt:(
2010. márc. 12. 20:54
 6/7 Jenci ***** válasza:

[link]


Itt találod a támogatott processzorok listáját.Azt lenne jó tudni,hogy milyen szám van a procin--a celeronon 430 volt.Bár szerintem vagy nem volt jól feltéve a hűtés,vagy a proci hibás.Minden esetre nézd már meg a számot rajta.

2010. márc. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnálom, de a procin semmi olyan szám nincs rajta, ezért beírtam a googlebe, azt amit tudok róla, és kidobott egy ilyen modellt: Intel Pentium 4 660 3,6ghz 2mb cache 800mhz, ugynakkora amit vettem, viszont a szám nincs a támogatott processzorok listáján:(
2010. márc. 13. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!