Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki tud olyan lejátszó...

Valaki tud olyan lejátszó programot ami elidul - és lejátsza azt az 1 számot amit berakok a lejátszási listába - a windows inditásakor?

Figyelt kérdés
2011. márc. 16. 20:25
 1/10 anonim ***** válasza:
vindóznak van egy külön mappája (vmi indítópult, v indítási mappa...pontos nevét nemtom, de start menüből is el lehet érni), ide rakj be mindent vagy egy rá mutató parancsfájlt amit indítani akarsz, többit vindóz magától elintézi
2011. márc. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hmm , hát nem nagyon találok semmi ilyet, de keresgélek :) Köszi !
2011. márc. 16. 21:37
 3/10 anonim ***** válasza:

Aminek az ikonját az ' Indítópult ' mappába behúzod,az elindul a gép bekapcsolásakor. Ha egy zene ikonját teszed ide be ,akkor az a zene fog elindulni.


Sajátgép-Helyi lemez C-Documents and Settings-a te neved-Start Menü-Programs-Indítópult.


írj vissza ha nem érthetően írtam valamit

2011. márc. 17. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi már megtaláltam am :D csak nem müxik :S mert a rádio1-et akarom eliditani csak sajnos hamarabb akarja inditani mint h a Wlan bejön :S és akkor nem inditja el :)
2011. márc. 17. 17:24
 5/10 anonim ***** válasza:

készíthetsz egy batch parancsfájlt ami bizonyos idő után indítja el a rádiót.

nem bonyolult, jegyzettömbbe beírod a következőt:


timeout "másodpercek"

start c:\...útvonal...\rádió.fájl


majd elmented .bat kiterjesztéssel, és ezt a fájlt húzod be az indítópultba

nálam így néz ki h 30 másodperc múlva indítsa a winampot:


timeout 30

start c:\Start\Winamp.lnk

2011. márc. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi !!


Sokat segitettél !:)

2011. márc. 18. 14:58
 7/10 A kérdező kommentje:

timeout "30"

start C:\Documents and Settings\Gergő\Asztal\radio1.mp3


Beirtam ezt de inditásnál kiir vmit h nem találja vagy valami ilyesmit

2011. márc. 18. 15:07
 8/10 anonim ***** válasza:

20:32

Le tudnád bővebben és precízebben írni ezt a bat fájlt,mert nekem is azt írja,hogy a windows nem ismeri föl és nem találja.

2011. márc. 19. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

timeout "30"

start C:\Documents and Settings\Gergő\Asztal\radio1.mp3


nemtom kell e " jel a másodpercekhez, én anélkül használom

nemtom az Ö betűt felismeri e a rendszer, rendszercuccokhoz én angol billt használok megszokásból

ami biztos hiba: "documents and settings" na szóköz neveknél az nincs parancssorban...vagy más név de legalább "_" jel kell kb így: documents_and_settings

persze az se biztos h így nevezi magát, fejből meg nem mondom, gugli majd segít benne.

2011. márc. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

5:13

pontosan mire vagy kíváncsi?

ha erre a 2 sorra akk:

timeout x : egy alap rendszerparancs, ami azt az utasítást adja a gépnek, h egy billentyű leütéséig, de legkésőbb az utána megadott x másodperc múlva folytassa az további parancsokat

start x : no comment, az x útvonalon megadott fájlt elindítja, legalábbis ha jól van megadva az útvonal.

2011. márc. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!