Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » IL-2 Sturmovik 1946 ban hogy...

IL-2 Sturmovik 1946 ban hogy tudok felszállni?

Figyelt kérdés

Még sosem játszottam repülőgép szimulátorral!

Már rájöttem pár dologra de a felszállás nem megy!

Mindig jobbra vagy balra elindul a gép és elhagyja a felszálló pályát azután pedig felrobban! Valamikor feltudok szállni de egy darabig repülés közben indul el valamelyik irányba!


Aki játszott már vele azt kérem hogy segítsen és 1-2 trükk sem jönne rosszul! :)


Előre is köszönöm!!!


2011. márc. 17. 00:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az [Y] és az [X] betűkkel tudsz kanyarodni úgy, hogy ne menjen szét a szárny. Remélem segítettem :)
2011. márc. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Sokat segítettél, köszi szépen! A felszállás már megy! :)

Azt nem tudja valaki hogy a több hajtóműves gépeknél, hogy lehet a motorokat külön kezelni? :)

2011. márc. 18. 00:31
 3/4 T5- válasza:
Azt be kell állítani, hogy külön 1,2,3,4 stb. motorok kezelése, vagy van olyan is, hogy bal és jobb oldaliak kezelése. Nem alapértelmezett tehát, neked kell hozzárendelni egy billentyűt, vagy billentyűkombinációt.
2011. jún. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
51%
I gomb motor indítás, V fékszárny beállítás, ha jár a motor akkor a gázkar előre vagy ha nincs akkor + billentyű
2012. jún. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!