Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Windows 7 kapcsán egy...

A Windows 7 kapcsán egy indítási problémába ütköztem és erre kérném segítségeteket. Konkrétan hogyan lehet normál indításra bírni a win7-et? (Folytatás lent)

Figyelt kérdés

Amikor újraindítom a rendszert akkor a következővel szembesülök: leállítás után újraindulva behozza a "Windows indítása" képernyőt, majd megint újraindul érthetetlen okokból és az "Indítás javítása vagy a windows normál módú indítása" képernyővel találkozok. Az indítás javítása nem segít semmit, így rámegyek a windows normál módú indítására, de valamikor megismétlődik megint a fent leírt dolog és megint ugyanannál a képernyőnél találom magam. Teljesen véletlenszerű módon szokott sikerülni az indítás.

Gépem: proci: intel dual core 2,60 Ghz E3400, ram: 2 gb, merevlemez: samsung hd250hj ata device (250 gb), vga: ati radeon hd 5450

Op. rendszer: windows 7 ultimate 32bit sp1

Köszönöm előre is a segítséget!


2011. márc. 17. 16:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Hali!

Nem tudom pontosan mi a bajod ,de nekem pl ati hd4850es videókari driver miatt csinálja ezt.A 9.xx valamelyik driver még jó ,de a 9.8 fölöttiek mind azt csinálják ,hogy :power gomb megnyomása után 2-3x újra kell indítsam a gépet mert nem érzékeli a monitort,a monitor power save módban marad illetve néha a flashel szórakozik.

Próbáld meg letörölni a frissen telepített drivereket,illetve a frissítéseit!!(nekem a windows akarta mindig frissíteni a vga drivert) hogyha megszűnt a probléma az volt a baj ,ha nem akkor tovább kell kutatni ,hogy mi a kínja lehet.

Én szerintem a videokártya vezérlője szórakozik.

Tölts le egy régi catalystot vagy tedd fel azt ami a lemezen van amivel a kártyát adták.Előtte kapcsold ki tiltsd le a windows frissítéseket,illetve az ütemezett feladatokból is szedd ki mert az is megszívathat.

2011. márc. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, sikerült :) .
2011. márc. 18. 06:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!