Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Fordításokat szeretnék készíte...

Fordításokat szeretnék készíteni szoftverekhez. Ehhez tudsz ajánlani szoftvert? Nem gépi fordítót, nem translate kell!

Figyelt kérdés

Néhány szoftverhez szeretnék fordítást készíteni. Az eredetik mindig valamilyen XML vagy ini fájlban vannak, ehhez kéne olyan szoftver, amivel meg tudom nyitni az eredetit és le tudom fordítani. Ilyen még találtam is (pl OmegaT+) de van egy fontos kritériumom.

Vannak régről fordításaim, amiket nem akarok előröl kezdeni. Azt kellene tudnia, hogy ha mondjuk az eredeti fájlból van egy új verzió, akkor a már meglévő fordításomat be tudjam importálni és lássam, hogy mik az újdonságok, miket kell lefordítani.

Tudsz ilyen szoftvert?


2011. márc. 17. 19:19
 1/1 anonim ***** válasza:

néz szét ezen az oldalon, biztosan találsz megfelelőt:

Szerszámkészlet:

A fordításhoz szükséges eszközök illetve kiegészítőik.

[link]

2011. márc. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!