Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Leszedtem az msn 8.5-ös,...

Leszedtem az msn 8.5-ös, PORTABLE verzióját. Fel akarom tenni egy régi IBM laptopra, de az istennek nem megy fel. Hogyan erőszakolhatom fel az IBM-re?

Figyelt kérdés
256 ramja van az IBM-nek.Előtte próbáltam a sima telepítőt, ba. Szik felrakni. Azt írja ki szedjem le az újjat, de a másik gépemre gond nélkül elindul. Minden más progi elsőre szépen felment az IBM-re, csak az msn-nel ba. Szakszik (ls bármi ami msn).
2011. márc. 17. 22:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha Portable akkor nem kell telepíteni.
2011. márc. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jó,igen,én írtam rosszul :) Tehát: Nem indul el.Korábban felakartam telepíteni rendes telepítővel,azt sem fogadja(minek is???).Megtaláltam ezt a verziót,nem nyitja meg.Ó,igen,megvan:"programfuttatási hiba". Minden progi szépen,elsőre felment,de az msnre olyan szinten haragszik,hogy az vmi hihetetlen.. mindegy neki hogy portable,vagy telepítő..egyre megy.Utáljuk oszt' kész.
2011. márc. 17. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!