Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha leszedtem az ESS-t, feltele...

Ha leszedtem az ESS-t, feltelepítem és ha innen szerzek kódokat (újságkód) akkor az uyge nem lesz tört?

Figyelt kérdés
Mert olvastam sokat hogy a tört vírusirtó olyan mint a semmi... Avast!6-ról váltanék ESS-re szerintetek megérné? És ha igen akkor segítenétek beállítani az ESS-t?
2011. szept. 13. 19:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem lesz tört. Csak letöltöd, feltelepíted, beállítod, hogy az Anti-Stealth és a ThreatSense működjön, amikor kéri a felhasználónevet és a jelszavat, beírod. Ennyi
2011. szept. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
és megéri avast-ról esetre váltani?? Mind2-őről nagyon sok jót hallottam de az esetről több mindent találok mint avast-ról... am a kódokat innen szedném: [link]
2011. szept. 13. 19:16
 3/10 Argloss ***** válasza:

Az ilyen oldalakat kiszűri a vírusirtó...

Az ESET Smart Security letiltotta a weboldalhoz való hozzáférést. A weboldal szerepel az ártó kódokat tartalmazó weboldalak listáján.


Ha GAMESTAR előfizető vagy, akkor az újságban van hozzá kód azt hiszem. Viszont ha csak leleményes akkor azt is csinálhatod, hogy minden hónapban kérsz ingyenes kódot az ESET-től egy új email címre...

2011. szept. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2011. szept. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
pls. akkor mondjátok, hogy honnan szerezhetek kódokat az ESS5-höz mert nincs pénzem viszont ingyenes vírusirtót SOHA TÖBBÉ nem fogok használni, mert megszívtam az összessel...:(
2011. szept. 14. 15:44
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha diák vagy, kb. 8 000 forintért (féláron) megkapod egy évre a valódi kódos (tűzfalas) ESET-et. Egy hétvégi buliról lemondasz és egy évre megkapod a biztonságot. De meg kell tanulni a beállításait stb. van hozzá oktatási anyag.

Regisztálsz, a belinkelt 30 napos próbaverziót letöltöd, az email-címedre kapod a (TRIAL) licenszkódot hozzá. Mielőtt lejárna a 30 nap, megveszed, bemásolod a valódi kódot, beállítod (Hozzáértő módban) és kész.

2011. szept. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De mit nem értesz, hogy nincs rá pénzem...? Buliba nem járok, zsebpénzt nem kapok úgyhogy minden ilyen pénzes dolog felejtős szerintem...:(
2011. szept. 14. 17:32
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor maradnak az ingyenes vírusirtók. Vagy elvállalsz valamit (pl. boltban árukirakás, szomszédban öreg néninél favágás stb.), összeszedsz egy kis pénzt és megveszed az ESET licenszét.
2011. szept. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Itt egy jó oldal, újságkódokat találsz.
2011. szept. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2011. szept. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!