Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Kaspersky internet security...

Kaspersky internet security 2011, vagy Norton 360 5. 0 Melyiket ajánljátok jobban?

Figyelt kérdés

Már tettem föl egy kérdést,hogy milyen vírusirtót vegyek.Ez a két program maradt.Szerintetek melyik nyújt nagyobb biztonságot,és melyik fogja kevésbé a gépet?

Ti melyiket használnátok?


2011. márc. 19. 00:29
 1/6 M4rcy ***** válasza:
Kaspersky
2011. márc. 19. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én nem fizetnék érte, amíg vannak ingyenesek/megoldhatók.

De a Nortont semmiképp nem ajánlom, annak 2008-ban leáldozott. A Kaperskyt nem próbáltam még.

2011. márc. 19. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha minden áron fizetni akarsz akkor Kaspersky ,de az avsat free virusfelismerő képessége jobb mint a kaspersky-é é teszel mellé egy tüzfalat (pl. Comodo vagy ZoneAlarm) és stabilabb a védelmed mit a kasperskyvel . Az avast free sok fizetős-t ver . Win7 en tüzfal se kell az avast mellé mert a win7 tüzfala már jó nem mint a Vistá-é vagy XP-é .
2011. márc. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: tegnap 09:10

Ott a pont!

2011. márc. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

9:10 mióta jobb az Avast felismerése, mint a Kasperskyé???

A 2 közül, meg egyébként is a helyedben Kasperskyt vennék.

2011. márc. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kedves előzőválaszoló ez alapján gondolhatjuk : [link]
2011. márc. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!