Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Könyvet, vagy újságot vegyek?...

Könyvet, vagy újságot vegyek? Melyiket ajánljátok? Vagy internet?

Figyelt kérdés

Tudnátok ajánlani valami frappáns, jó szakirodalmat, teresség témában? Könyv, újság, vagy net? Érdemes könyvet venni, vagy minden megvan a neten is? Van jó újság, amit babaváráskor ajánlanátok? Kinek mi az ami megnyerte a tetszését? Honnan keresgéltetek válaszokat kérdéseitekre, vagy mi az ami új dolgokkal is szolgált?


Jó kis babaváró naplót tudtok mondani? Olyat, amibe mindent le lehet írni a terhesség alatt, és a babázáskor is? Van ilyen konkrét albumszerűség?


Előre is köszönöm a válaszokat


2009. jún. 19. 13:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én a Kismama c. újságot olvastam mindig (még most is), nagyon szeretem.
2009. jún. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az első terhességem alatt még nem volt bekötve a Net. Kaptam kölcsön könyvet, de rendszeresen vettem a Baba magazint is, nekem bejött. A Kismamát is megvettem néha, de az nem tetszett benne, hogy annyira szoptatás-párti, hogy szinte az egész újság arról szól. Most a másodikat várom és újra átböngészem a régi újságokat, mert a gép előtt nem ülhetek mindig, az újságot, meg bárhol elővehetem( WC-n, ágyban, kertben stb)

11 hetes km

2009. jún. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Én is a Kismama újságot szoktam venni,nagyon jó van benne a terhességtől a nagyobb gyerkőc téma is:)))Na jól megfogalmaztam :D Remélem azért érted:) Meg a neten is szoktam olvasgatni,beírom a Google-ba ami épp érdekel és millió oldalt kidob!

Hány hetes vagy?

31 hetes km

2009. jún. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szia!Én most várom a 3.at és most is ugyan szt az újságot veszem mint 5 éve.A Kismamát.Nagyon hasznosnak találom.Minden benne van terhességtől óvodás korig.Szülés történetek meg babások.Ja és ami még tök jó benne hogy apa is tuda olvasni mert mindig van benne olyan cikk ami Nekik szól.Havonta jelenik meg így mindig friss.A neten is vannak jó dolgok de azok félre is vezethetnek.Ha Te akarsz babanaplót írni azt a hoxa.hu-n meg teheted vagy olvashatsz is másokéból.A könyvvel csak az a bajom hogy azt egyszer megveszed és vége.Az nem frissül ja és a normálisabbak 3-4000 ftba kerülnek és ezek még az olcsók.
2009. jún. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
még csak 7 hetes vagyok, de ez a kalkulátor szerint. A dokihoz csak 29.-re kaptam időpontot. Majd ő pontosabbat mond :)
2009. jún. 19. 13:34
 6/11 A kérdező kommentje:
babanaplóra olyat gondoltam, amit kézben tudok tartani, fényképeket is tudok beleragasztani... Olyan kis kreatívkodósra :)
2009. jún. 19. 13:36
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Simó Tímea Pocakosnaplója nagyon jó! A felkészüléstől a hazaérkezésig mindent leírhatsz benne.Fényképekkel illusztrálhatod és tanácsokat is ad!

Könyvben szerintem Tacy Hogg és Melinda Balu siker sorozata A suttogó titkai I. II. III., A suttogó mindent megold nagyon jó! Híres sztár mamák is ebből nevelik gyerekeiket és én is találtam már benne sok jó ötletet.

Amúgy én is megveszem minden hónapban az Anyák Lapját, a baba magazint és a kismamát is! Nagyon hasznosak!

Jó babavárást!

22+5 hetes kismama

2009. jún. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, pocakosnaplóba tudsz képet ragasztani magadról is, meg a babáról is, beleírhatod a változásokat asszem hetente??

Én a Suttogót olvastam, ami gyereknevelésről szól inkább. Terhesség ABC-je nagyon jó még, minden benne van. Asszem 5000Ft körül van. Terhesség is meg a nevelés is benne van. Meg a Spock doktor a másik kedvencem. (nevelés)4590Ft

2009. jún. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszönöm, ezekről egyikről sem hallottam még
2009. jún. 19. 15:22
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én a netet bújtam és a Kismama magazint olvastam és ezt csinálom most is, csak már 6 hónapos a babám.


Én pockosan egy sima word-doksiban vezettem a terhességem híreit, nagyjából 2 naponta írtam pár sort.

Mikor a babám megszületett kaptam egy babanaplót, de olyan furcsa elrendezésű, inkább vettünk egy szép füzetet és abba írkálok hetente kétszer-háromszor, illetve mindig felírom az evéseket.

2009. jún. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!