Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik olyan program amivel...

Létezik olyan program amivel lehet a képernyöt világositani?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert sok játékal nem tudok játsani mer alaból a monitor fénye maxon se jó és a játékba a fényesitő se jobb mert akor is sotét ezért kérdeném hogy lehetne valamivel világositani ha van ilyen akor ha lehet linkeket is kérek. Előre is köszi
2009. febr. 23. 15:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne programot keress!

Hardver beállítás módosításával lehetséges!

Ha a monitor fényerején már nem lehet állítani(pl.minden a maximumon van), van még 1 lehetőség, a videókártya >Beállítások >színkorrekció menűpont-ban is lehet állítani (fényerő, szín, kontraszt, Gamma stb.)

2009. febr. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És hol találom a videokártya beállitását? csak a képernyöt találtam de aba nincs mert már nésztem.
2009. febr. 23. 20:34
 3/7 anonim ***** válasza:

Milyen Videokari van a gépeden?

Általában a tálcán, (jobb oldalt az óra mellett, lehet hogy rejtve), de megtalálod az ikonját, és arra kattintva be kell jönnie a Beállítások Főpanelnek.

(jobb klikk, a tálcán, >Tulajdonságok menűpont, >Testreszabás-ra katt, és a csúszkával megtudod keresni a rejtett elemek között!)

2009. febr. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Na hát köszönöm de épp ez a baj.én már régen probáltam ezel a programal feljebb veni az asztalon megy is de ha a teljes képernyős 3D t állitom ott is felveszem teljesre de a játékonsemit nem használ hiába van maxon.(ennél)másnál meg jo a beállitás csak enél nem jo csak ennél de hát akor minden veszve van azért kösz a segitséget:) :(
2009. febr. 24. 14:03
 5/7 A kérdező kommentje:
amugy a video kártya progim neve:Catalyst Control Center
2009. febr. 24. 14:06
 6/7 A kérdező kommentje:
de mért veszti el hatását az asztali és a teljes 3D-s játék inditásánál?ere tudom a választ:ha a játék saját fényerejét használja egyböl letiltja a hardverest.de ha még egyböl nem is használja saját fényerejét miest egy picit állitasz letiltja és a saját fényerelyét asználja mig ujra nem telepitjük.most az lenne ezzel a baj hogy lehet megszüntetni eszt a fényerő tiltást némelyik játéknál amihez kell még akor is ha semit nem állitasz a fényerőn
2009. aug. 13. 16:05
 7/7 anonim válasza:
Nekem segített ez a videókártyás beállítás :D igaz eddig fogalmam sem volt arról, hogy a tálcán az az ikon a videókártyához tartozik, de most rájöttem XD
2012. szept. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!