Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért csinálja ezt a a számító...

Miért csinálja ezt a a számítógépem? (info lent)

Figyelt kérdés

Hali! Az a bajom, hogy a google chrome mindig kidobott valamilyen dll-es hibát, ami miatt szerintem nem tudtam bejeelentkezni egy oldalra! Ezt írta ki a google chrome:


install_flash_player.exe-Szabálytalan rendszer DLL áthelyezés


A rendszer DLL(user32.dll) a memóriában áthelyezésere került. Az alakalmazás nem fog megfelelően futni. Áthelyezés történt, mert a DLL(C:/WINDOWS/sysrem32/Shell32.dll)a Windows rendszer DLL_ek szá,ára fenntartott címtartományt foglalta el. Új DLL-ért lépjen kapcsolatba a DLL-t biztosító forgalmazóval!



Lezsedtem eezután a google chrome-ot de már visszatenni nem tudtam mert a telepítésnél ugyanezt a hibát írta ki! Mit tegyek ezügyben? Tiszta és rendes válaszokat kérek, és olyanokat, amelyeket ha megcsinálok, nem károsodik a Windows rendszerem! S.O.S! Utálom az Internet Explorer-t! A safari az 5-ből 4,5-t kapott!


2011. márc. 23. 17:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbálj meg leszedni egy Registry Key Cleaner programot, telepítsd, futtasd, és javíttasd ki vele a hibákat. Ha ezek után sem megy a Goggle Chrome és nagyon a szívedhez nőtt próbálj meg feltenni egy Linuxot és arra feltenni (én 3 éve vagyok boldog Linux felhasználó, előtte persze winf0s volt és az egy sz@r).
2011. márc. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Uninstaláld a Flash Playert, majd telepítsd újból a legújabbat, az Adobe oldaláról.

"install_flash_player.exe-Szabálytalan rendszer DLL áthelyezés"

Ebből szerintem csak a Flash lehet a hibás.


Amúgy kipróbálhatod a Firefox 4et is... ma jött ki :P

2011. márc. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!