Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy Motorola modemem és...

Van egy Motorola modemem és egy számítógépem. Hogyan hozom össze az internetet e kettővel (bővebb info lent)?

Figyelt kérdés
Teljesen újra lett telepítve az egész számítógépem. Nálunk modem által jön be az internet és több gépre el van osztva. A többi gépen van net rendesen, de az enyémen most nincs. Azt tudom, hogy hálózat alapján kapcsolódik itt az összes gép az internetre. Az én gépemen újratelepítés után most semmilyen hálózat nincs (a többi gépen megmaradt). Mi ilyenkor a teendő?
2009. szept. 4. 14:47
 1/3 anonim ***** válasza:
szerezz be egy routert
2009. szept. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Routerünk is van. A gép újratelepítése során veszett el valami, ami nélkül nem tudom fogni a netet. Valami hálózat, driver vagy ilyesmi... Nem vagyok egy nagy gépguru, anno nem én állítottam be a netet.
2009. szept. 4. 15:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha még nem sikerült,írj privit,és segítek.
2009. szept. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!