Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet Microsoft Photo...

Hogyan lehet Microsoft Photo Editorral retusálni?

Figyelt kérdés

Kezdő vagyok,még nem csináltam ilyet. Fogtam a "smudge" nevű ikont és azzal próbáltam tökéletesiteni a bőrömet,elfedni a kisebb bőrhibákat. De csak elmaszatoltam. Sötétebb lett,mint az eredeti bőrszinem. Mit rontottam el? Mellette volt még egy sharper, de azzal nem tudom mit kell csinálni.

Meg tudna valaki tanitani engem alap módon retusálni? Igazából csak a világositás érdekelne,mondjuk ráncokat meg egyenetlenségeket szeretnék eltűntetni. Saját magam képein próbálkoznék. Köszönöm! :)


2011. márc. 24. 17:41
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja,meg még valami: mikor végzek,piros szinű foltok lesznek pár helyen. Ezek mitől vannak?
2011. márc. 24. 17:43
 2/5 anonim ***** válasza:

használd ezt, magyar nyelvű is, és retusálásra is megfelelő:

PhotoInstrument 3.3.0 Build 352 (5.24 MB)

[link]

(Használata röviden bemutatva a weboldalon, /lassan tölt be, de érdemes kivárni!/ + részletes használata a mellékelt videón, a RAR pack tartalmazza)

2011. márc. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi! :) megpróbáltam letölteni de nem csinált semmit. Lementettem a gépre,de ott meg nem tudja megnyitni. Hogy töltsem le?
2011. márc. 25. 10:43
 4/5 anonim ***** válasza:

HI!

az egy RAR archívum volt, és vszínű nincs megnyitó programod hozzá!

A privát, e-mail -ed, nézd meg!!

2011. márc. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen,rar volt. Köszi a választ,megpróbálom azzal, amit küldtél.
2011. márc. 26. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!