Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Olyan progit keresek ami mp4...

Olyan progit keresek ami mp4 formátumu videót átkonvertál mswmm formátumra milyen progival tudom megcsinálni?

Figyelt kérdés
2011. márc. 27. 11:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Tedd be a Windows Movie Maker-be.

Ha ez nem sikerül, előbb konvertáld wmv-be, és azután tedd be a Windows Movie Maker-be (FormatFactory-val át tudod konvertálni wmv-be).

Majd fájl/project fájl mentése, és meg is van a fájlod.

2011. márc. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Mit akarsz kezdeni a movimaker formátumával?
2011. márc. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
azzal semmit arra szeretném átkonvertálni
2011. márc. 27. 12:12
 4/15 anonim ***** válasza:

Nem kell tenni semmibe. A Format Factory-val egyből lehet wmv fájlba konvertálni.

Programban: Tápláld be a fájl-t, majd Haladó-ra klikk és a Mindent wmv-be opciót kell használni.

2011. márc. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ja és még annyit, hogy a wmv fájl az a Microfosé, sokan nem tudják megnyitni, ha nincs a gépen Windows Média Player.

Sokkal célszerűbb .avi fájl-ba konvertálni, mert az "nemzetközibb", ezáltal használatosabb, több lejátszó lejátssza, köztük a Windows Média Player is.

2011. márc. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Az avi elég nagy méreteket csinál. Én wmv-ben és mp3-ban csinálok mindent a movihoz. évek óta működik.
2011. márc. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
nem megy átkonvrtáltam a fomat factorival vmv be de nem tudom berakkni a windows movi makerbe
2011. márc. 27. 12:32
 8/15 A kérdező kommentje:
Hol van ez a Mindent wmv-be opció?
2011. márc. 27. 12:36
 9/15 anonim ***** válasza:

Valamit nem jól csinálsz tuti.

A factoryban bal oldalt rákatt, hogy videó. Aztán a lenyíló ablakban kiválasztod a -mindent wmv.

2011. márc. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
a format factoryval megcsináltam vmv be de a windows media maker ne engedi h berakjam
2011. márc. 27. 12:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!