Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Csak nekem nem működik ma az...

Csak nekem nem működik ma az MSN normálisan, vagy más is észlel problémákat?

Figyelt kérdés
2011. márc. 27. 17:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Mégis milyen problémákat??????????? Nehéz leírni????????
2011. márc. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem. igazából volt korábban, hogy be se lépett, pedig az internet kapcsolattal nem volt baj. Most pedig ha be is lép, nem kapok meg üzeneteket. A netsebesség minden egyéb tökéletes és más dolgok mennek is.. csak ez fura. Reméltem, hogy nem egyedi eset.
2011. márc. 27. 18:13
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Engem éppen most be sem enged.

Minden más működik, lapokat tudok betölteni, Skype működik... de az MSN nem enged be.

2011. márc. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hello megint!


Én most újraindítottam a gépemet....és most már beenged, ill. minden üzenet átjön/átmegy!

Az előző voltam.

2011. márc. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Nálam is problémás mostanában az msn...Barátnőmmel szoktam beszélgetni és sokszor 1-2 napos késéssel kapunk meg üzenetfoszlányokat mostanában...

Meg nálam is volt, hogy nem tudtam belépni.

Kb 1 hete vannak ilyen problémák, nem tudom mitől lehet.

2011. ápr. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Na nálam is pontosan. Pl. néhány napja küldött valaki írt nekem, mikor fent is voltam ráadásul msnen, és ma kaptam meg. Ez kezd általánossá válni, elegem van belőle:/
2011. ápr. 4. 16:53
 7/8 anonim válasza:

Előző vagyok! Tegnap is ugyan ez volt este...beszélgettünk, mindketten be voltunk jelentkezve normálisan (nem rejtve, mert eddig is voltak problémák ha mindketten rejtve voltunk bejelentkezve és úgy akartunk beszélni, de akkor már nem volt gáz ha egyikünk belépett normálisan) és beszélgettünk...közben játszottunk....aztán egyszer csak azon vettem észre magam, hogy csak írtam és írtam és semmi válasz...gondoltam biztos játszik barátnőm, és belefelejtkezett...és amikor már 20-30 perce nem írt már kezdett gyanús lenni a dolog, és megcsörgettem a telefonját...akkor meg írt...én meg kérdeztem, hogy megnézte-e amit küldtem neki....erre ő: nem küldtél semmit...írtam, nem válaszoltál gondoltam játszol... :D

de igazából meg írtunk, csak msn nem kézbesítette normálisan az üzeneteket...

így még veszekedésre is kerülhet a sor ha valakik olyan komoly témákról beszélgetnek, vagy épp vitatkoznak akkor ez még jobban eldurvíthatja a helyzetet :D

azért..nem ez a legnagyobb problémám, hogy szarakszik az msn...de azért eléggé idegesítő tud lenni az biztos. :)

2011. ápr. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát az, teljesen idegesítő, megértelek. Nekem is ez megy. És nekem is volt már olyan, hogy jött a "támadás" miért nem írok vissza, miért tűntem el egy szó nélkül és nem válaszolok. Persze semmi komoly, de arra pont elegendő, hogy bosszantsa az embert, és miután ilyen sűrűséggel esik meg, már tényleg kijavíthatnák mert kezd nagyon zavaró lenni.
2011. ápr. 5. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!