Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hackhintosh iatkos MacOSX...

Hackhintosh iatkos MacOSX PC-re? Tovább lent

Figyelt kérdés

Lenne egy gépem:

Proci: Intel Pentium 4 3.0Ghz

Ram: 1024 mb

Grafika: Ati RADEON 9600 XT

Alaplap: Abit IC-7


Kérdésem melyik módosított MAC OSX-et használjam már nagyon régóta próbálkozok az iAtkossal 5i vel de az nagyon nemjön össze kérlek segítsetek.


2011. márc. 28. 17:07
 1/5 anonim ***** válasza:
semelyiket, nem elkeseríteni akarlak, de ez nem fog elindulni..elég gyenge a géped hozzá..
2011. márc. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem akarlak elkeseríteni, de a most levő verziók közül (feltört pc-re ) szinte semelyik nemmegy.. legalábbis nálam egy indult el, de arra nem tudtam drivereket rakni , szoval még a net se ment.. kb 15 verziót próbáltam már ki.
2011. márc. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

KalyWay 10.5.2. felment telepítette vágig bootolásnál fekete képrenyő megcsináltam amit írt h beütöttem ezt azt -s hasonlók akkor is fekete.

iAktos 5i is felment azzal is azvolt a baj hogy nem bootolt be... szval felmenni felmegy kb mind csak bootolni nemtudom

2011. márc. 28. 21:32
 4/5 anonim ***** válasza:

híjjáj... :D

első vagyok:

felmenni felmegy de:

-1: k*rva lassú lesz

-2: nem lesz driver

-3: az első kettő összege miatt fölösleges lenne felrakni.

tényleg nem akarlak elkesesíteni, de ezt a gépet (szerintem) felejtsd el, gyűjts újra,jobbra... :)

2011. márc. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Üdv! A héten arra szántam magam, hogy én is megpróbálkozok egy iAtkos v7-el...A gépem is ekörül a konfiguráció körül van.Telepítéssel 4 napot szenvedtem, mire sikerült olyan dolgokat belerakni, hogy fel tudja telepíteni.Amik kellettek kipipáltam, majd feltelepítettem. Restart után az alma logó fogadott, majd elkezdett alatta betölteni, de még sok idő után sem csinált semmit. Verbose módban ezt írta és itt akadt meg : [link] Ha ötlete van valakinek, megköszönném!
2012. jan. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!