Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programmal lehet...

Milyen programmal lehet feljavítani egy zene minőségét?

Figyelt kérdés
A dalszöveget kéne megérteni, de nem túl jó minőségű a felvétel, úgyhogy egy helyen nem értem. Neten nincs fent, mert amatőr felvétel, az előadótól se tudom megszerezni.
2011. márc. 28. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Semelyikkel.
2011. márc. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Olyan program nincs ami javít egy zenei fájl minőségén, nem lehet magasabb bit-rátát kicsikarni belőle és nem tud hozzátenni plusz audio-tartalmat. Amit megpróbálhatsz hogy nem egy kuka-hangszórón próbálkozol vagy ún. hang-tisztító programokat (bár ezekhez sok esetben hardver is kell) amik bizonyos zajokat el tudnak tüntetni a hangsávból, de csodát ne várj ezektől sem.
2011. márc. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kedves második, neveket mondanál?
2011. márc. 28. 21:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Audacity, Diamond Cut, Soundsoap.
2011. márc. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem fog az menni szerintem sem, csak torzabb lesz.

Ha mégis próbálkozol, a Nérónak is van néhány szűrője. Audio cd írást választva/BurningROM-ban, áthúzod a fájlt, majd jobbklikk rajta/beállítások/szűrők.

Ha beállítod írásra az ImageRecodert-t, akkor kapsz egy .nrg fájlt, amit valami virtuális meghajtóban meg is hallgathatsz(daemontools), hogy mennyire jó a változás...

De szerintem időpocséklás az egész...:(

2011. márc. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!