Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ismeretlen JAVA hiba - Firefox...

Ismeretlen JAVA hiba - Firefox bezárul!?

Figyelt kérdés
Egy Windows XP Professional SP3 rendszerre feltelepítem a legújabb JAVA alkalmazást (a jelenlegi 24-est), és ismeretlen okból bezárul a Firefox böngésző, amint JAVA-s weboldalt indítok el! De Internet Explorer 8 esetén is hibát ír, kínja van azzal is! Régebbi (pl 13-as) verzióval normálisan működik minden, csak a legújabbal szenved... De már szinte mindent megnéztem, és nem jöttem rá a hiba okára... Valaki help :) please!
2011. márc. 31. 22:48
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
igazából nem hinném, hogy köze van a No Script-hez! mert az csak egy kiegészítő firefox alatt, de ez a java hiba nem csak Firefoxban van, hanem Explorer-en is... szóval szerintem a windows a lelkivilágában van valami elcsesződve, ami miatt a 23-as java-tól kezdve hibázik a java, és összeomlik! hááát végülis mindegy, mert a 22-es java megy, és amiatt nem fogok rendszer telepíteni :) mert szerintem azzal helyrejönne a dolog... de azért köszöntem szépen az ötleteket! :)
2011. ápr. 4. 15:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!