Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik a legnépszerűbb Linux...

Melyik a legnépszerűbb Linux disztribúció?

Figyelt kérdés
Az öt legesélyesebb: Ubuntu, Fedora, Debian, Mint, OpenSuse.
2011. ápr. 1. 20:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem végeztem, vagy olvastam felmérést, de én Ubuntut (9.04) használok.
2011. ápr. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ubuntura tippelek
2011. ápr. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 czibles ***** válasza:

gondolom első linuxod lesz, ebből kiindulva a debian és mint disztrókat hanyagold még egyenlőre.


amúgy szerintem ubuntu a legnépszerűbb.

2011. ápr. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jelenleg is Ubuntut használok Windows mellett. Amúgy az Ubuntu talán a legesélyesebb, de a Mint is feljövőben van.
2011. ápr. 1. 21:13
 5/8 anonim ***** válasza:
Az Ubuntu a legnépszerűbb, de én Debiant használok, és nagyon bejön :)
2011. ápr. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ubuntu, Suse, Fedora
2011. ápr. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én eddig Ubuntu10.10/Kubuntu10.10/opensuse11.3/opensuse11.4-et próbáltam. Eddig Ububtu10.10 a nyerő, azt hiszem maradni is fog.
2011. ápr. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Aki Ubuntut használ Windows mellett, az hogy éri el, hogy egy Windows-os bootolás után is elinduljon az Ubuntu? Mert nekem ment az Ubuntu párszor, aztán bebootoltam Windows-zal, az rögtön ellenőrizte a lemez konzisztenciáját, és ettől kezdve az Ubuntu nem bootol, de még Ubuntu CD-ről sem hajlandó elindulni.

A lemez két partícióra van osztva, az elsődlegesen van a Windows, a kiterjesztett területet céloztam meg az Ubuntuval. Ha valaki tud segíteni, legyen szíves, tegye meg.

Bocs az off-ért :(

2011. ápr. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!