Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Úgynevezett eredeti windowst...

Úgynevezett eredeti windowst feltudok tenni két gépre?

Figyelt kérdés
Van egy úgynevezett "eredeti"windowsom és két routerrel összekötött gépem.Feltudom tenni ugyan azzal a kóddal és beállításokkal a másik gépre,vagy átírjam a rendszergazda nevet,jelszót és keressek másik kódot?Ez az ami kering a neten,sp3-al.
2009. febr. 27. 11:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Kezdek rájönni...

A kérdező szerintem tudja,hogy nem jogtiszta a Windowsa,csak a Microsoft látja annak.Azért is írja,hogy úgynevezett eredeti.


Felteheted több gépre is.Sokféle kalóz win van.Olyan is van,amelyik nem is kér serialt telepítésnél,mert bele van integrálva.Amit te letöltöttél,azt is feltették már néhányan máshova,másik gépre,ugyanazzal a seriallal.Mit gondolsz,mindenki,aki letöltötte nekiállt új serialt keresgetni?...

2009. márc. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Igen jól látod a dolgokat!Tudom,hogy nem jogtiszta,csak annak látszik.De az a probléma,hogy kér rendszergazdát,serialt,jelszót,mindenféle ingyom-bingyom beállítást.Ezért kérdeztem,hogy lényegében két összekötött gépen nem e probléma?
2009. márc. 3. 08:24
 13/14 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudom.Nem értek a hálózatokhoz.De szerintem nem lesz probléma.Ha esetleg mégis,akkor legfeljebb leszedsz még egy másik Windowst is.
2009. márc. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Na, azért a végére kiderült, hogy a kérdező is tudja: nem jogtiszta, csak annak látszik! Ez, mindent megmagyaráz!!!
2009. márc. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!