Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan is tudnám felirattal...

Hogyan is tudnám felirattal nézni? Szóval van nekem egy anime sorozatom és néhány rész ebből mkv formátumban van. a többi avi. és az avi-ra rámegy a felirat, az mkv meg nem viszi... ezt hogyan lehetne kiküszöbölni?

Figyelt kérdés
2009. febr. 27. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
VLC-vel lehet külön feliratot is mkv-ra passzírozni, nem csak a saját beépítettet.
2009. febr. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 AdamMcKraken ***** válasza:
Media Player Classic-al nagyon sok formátumot le tudsz játszani, és mindenféle feliretot is kezel: [link]
2009. febr. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
na jó, ez eddig mind oké, de azokkal hogyan? mert a gépekhez egyáltalán nem értek... van vlc-m, de azzal hogyan csináljam? mert ugye, az van, hogy ott van az mkv és mellette a felirat fájl. és ezt nem látom videó közben. szóval?
2009. febr. 27. 19:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Szóval fogod, elindítod a lejátszást, és ráhúzod a feliratot.
2009. febr. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem értem bocs... elindítottam a lejátszást, és fogtam a feliratfájlt ráhúztam,d e akkor meg nem játssza le a videót... most mi van? mondom, hogy egyáltalán nem értek ehhez...
2009. febr. 28. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!