Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programmal tudom át...

Milyen programmal tudom át konvertálni a MSWMM típusú filet pl mp4-é vagy vmi olyan fájlá amelyet lejátszik a face book?

Figyelt kérdés
Csináltam egy videót a Moovie Markerrel de szinte semmi nem játsza le csak ez a moovie marker mivel tudom átt konvertálni?
2011. ápr. 4. 20:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Te csak a pár kb-os project fájlt mentetted el! (ez a fájl csak azt tartalmazza, milyen effekteket, képeket, videókat használtál, ezek hol vannak, hol vágtad el őket... De videót nem tartalmaz (minden héten valaki ugyanezt megkérdezi, úgyhogy nem vagy egyedül evvel).

A Movie Maker-ben fájl/filmfájl mentése opcióval mentsd el a filmet, ekkor wmv-t kapsz, ezt már minden lejátszó kezeli, ha mégsem, FormatFactory-val át tudod konvertálni bármilyen használható formátumba.

2011. ápr. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. ápr. 5. 05:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!