Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik videó szerkesztő...

Melyik videó szerkesztő programot ajánljátok?

Figyelt kérdés
Egy nem túl bonyolult magyar nyelvű videó szerkesztő programot szeretnék letölteni ami aránylag jó minőségű. Ti mit ajánlotok?
2011. ápr. 5. 18:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Nagy választék nincs. A Winben benne van a movi maker

Majdnem ugyan olyan a VideoSpin.

2011. ápr. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én bátran ajánlom a Windows Movie Makert.
2011. ápr. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Magyar nyelvű, az csak az alap Windows Movie Maker. Minden gépen rajta van, alapból, így telepíteni nem kell, de ne várj tőle sokat...
2011. ápr. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát eddig a Windows Movie Maker-el csináltam videókat, de én valami másra gondoltam, vagy jöhet angol is csak ne legyen túúúúúl bonyolult :) Amúgy köszi a válaszokat.
2011. ápr. 6. 16:34
 5/7 anonim ***** válasza:

Általában a szerkesztők kissé bonyolultak. Mivel elég sok mindent kell vele csinálni.

Olyan nem igen van, hogy rányomsz és kész.

2011. ápr. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sony Vegas Movie Studio HD Platinum 10

Én ezt használom, és nagyon szeretem. Angol, és kissé bonyolultnak tűnik, de könnyen meg lehet tanulni.

2011. ápr. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát azért én sem olyanra gondoltam, hogy rányomok és kész..:D Csak ne túl bonyolult legyen, nem az, hogy egyáltalán ne legyen bonyolult. Amúgy köszi a válaszokat!:)
2011. ápr. 8. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!