Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Photoshoppal hogyan lehet az...

Photoshoppal hogyan lehet az arcbőrt és a test bőrt olyan gyönyörűen, mesterien "lelakkozni" mint a hírességek képein?

Figyelt kérdés

Magyar nyelvű photoshop CS3 és 6.0 is van a gépemen. Autodidakta módon tanultam rajta, tudok rajta már 1-2 trükköt is. Retusálni is szépen tudok (legalábbis szerintem) ezt példáúl én retusáltam:

[link]

Nagyon szeretnék én is olyan képeket csinálni, ahol a képen lévő illetőnek hogy is mondjam... mintha lekenték volna olajjal és lefújták volna lakkal... nem az a durva "pórusos" bőr, mint amilyen a valóságban, hanem olyan mint egy újságban a színes, fényezett papírlapok, egybeolvad a szín és tökéletesebb egy Barbie babánál is a bőr így a képen... Példakánt belinkelek Sarka Katáról két képet, nagyon utálom szegényt de ez a két képe hűen példázza milyen "réteget" szeretnék én is rávinni a képre photoshoppal:

[link]

[link]

Hogyan kell csinálni ezt a gyönyörű réteget? Nem tudok rájönni! Köszi annak aki segít!


2009. febr. 28. 16:20
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
bocsi én sajna nem tudok segíteni, de a te retusálásod tökre tetszik gratu hozzá!!!még1x bocsi h.érdemben nem tudtam segíteni...
2009. febr. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Oh... hát... köszi :) szerintem sem rossz, egyszer be is regisztráltam egy photoshopos oldalra ahol mindenki megmutatta a másiknak hogy miket retusál, én is megmutattam pár "munkámat" de többen leszólták sőt olyanokat is mondtak rá hogy "szánalmasan szar" ott is hagytam az oldalt... mert amit én csinálok könyvek, tanfolyam, oktatóprogram nélkül csináltam, saját kútfőből... és nem estek jól amiket mondtak :(

Továbbra is várom hátha van valakinek jó ötlete :)

2009. febr. 28. 16:41
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát, elmosás ikonnal most össze az egészet (persze picit), frissíts fel a színeket, majd a háttért még jobban mosd össze. Ha akarod, létrehozhatsz egy színárnyalatot (főleg fekete-->átlátszó) és kész :P Nekem ilyen lett:

[link]

[link]

2009. febr. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

(előző voltam)

Tudom, hogy nem jó minőségűek a képek xD Fontos a jó fényképezőgép is, akkor gyönyörű, finom képeket tudsz csinálni:)

2009. febr. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
ne törődj a rosszindulató emberekkel.lényeg a lelkesedés:-)1.voltam
2009. febr. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%

[link]


nem tudom ezt láttad/próbáltad-e már de hátha...

1.válaszoló

2009. febr. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát Jézusom! Hát Úristen! Hát el se hiszem! Végigcsináltam a videón az utasításokat és JézusKrisztus az égben :D Hát nagyon szépen köszönöm! PONT ERRE GONDOLTAM :)
2009. febr. 28. 17:43
 8/10 anonim ***** válasza:
83%
na örülök h.segítettem!!:-))))
2009. febr. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát még én, már most csináltam meg a gépen kb a 20. képet ezzel a módszerrel és borzasztóan tetszik!!! Kösziiiiiiiiiii puszi érte!!!!!! :)
2009. febr. 28. 21:23
 10/10 anonim válasza:
55%
Én mért nem tudok erre az oldalra regisztrálni??? Nem értem:(
2009. márc. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!