Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik ilyen progi?

Létezik ilyen progi?

Figyelt kérdés
Létezik-e olyan program amivel zenéket lehet olyan szinten darabokra szedni hogy pl. leszeded róla az éneket és csak a hangszerelés marad, vagy pl ki lehet szedni belőle a basszust stb..?
2011. ápr. 9. 14:27
 1/7 anonim ***** válasza:

NEM! AZ MP3-AKAT NEM LEHET SZÉTSZEDNI!

A WAV-OT, A WMA-T, MEG A FLAC-OT SEM LEHET SZÉTSZEDNI!

(nem, nem véletlenül írok nagy betűvel)

2011. ápr. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

hát nézd olyan h ilyen létezhet nekem ez legelőször akkor jutott eszembe mikor a telefonom fülhalgatója elkezdett érintkezési hibás lenni. Nemritkán megtörtént ilyenkor, hogy hogyha nem volt eléggé bedugva a füles akkor csak a zenei alájátszást hallottad vagy az ének visszhangját, maga az ének eltünt róla. arra gondoltam, hogy hogyha ezt a fülhalgatóm meg tudja csinálni akkor számitógépes program miért ne?


lenne rá igény.

2011. ápr. 10. 16:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Azt pontosan már nem tudom, hogy mi a neve, de létezik. Egyik bulin azzal szórakoztunk. Habár az eredmény nem valami tökékletes(van hogy más is eltűnik, vagy a hang ott marad csak csendesebb. Profi m egoldás az az, ha olyan formátum, aminél rétegeken vannak a hangok, pl: külön rétegen a gitár, dob...)
2011. ápr. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 VODKA0710 ***** válasza:
SoundForge-al valamennyire meg lehet szűrni, de mint mondták az eredmény soha nem lesz tökéletes.
2011. ápr. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Frekvenciatartományokat lehet szűrni a jobb hangszerkesztő alkalmazásokkal, de ott jön elő a probléma, hogyha mondjuk le akarod venni egy zenéről az éneket, akkor a szűrésnél kizársz olyan részeket is amely a frekvenciatartományok mindkettőben szerepelnek.


A DJ-k, hangstúdiók, filmstúdiók, a hangfelvételeket már eleve úgy kapják meg utólagos szerkesztésre, hogy teljesen külön hangsávok vannak az anyagon.

Tehát külön hangsávon tárolnak minden egyes hangszert, éneket stb.


Ha a zene, amit szerkeszteni akarsz nem ilyen, akkor szvsz esélytelen normális eredményt produkálni a rendelkezésedre álló hanganyagból.

2011. ápr. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
lehet hogy hülye ötlet, én nem értek hozzá, de szerintem ezen lehetne javítani, ha jobban elapróznánk a frekvenciatartományokat. Na akkor a progi neve SoundForge?
2011. ápr. 15. 21:51
 7/7 A kérdező kommentje:
értem. és a frekvenciaszűrést a soundforge-ban hogy kell csinálni? megvan a 10.0-s verzió, de nem találom hogy ezt mégis hol lehet.
2011. ápr. 24. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!