Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Be legyen kapcsolva az automat...

Be legyen kapcsolva az automatikus frissítés XP-n, vagy ne legyen?

Figyelt kérdés
Persze az lenne szabályszerű ha be lenne, de sokan azt mondják(szakemberek is) hogy ne legyen mert csak problémákat okoz.Tehát akkor mi lenne a leghelyesebb, mi a véleményetek?
2011. ápr. 9. 17:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Konkrétan milyen problémát okoz?
2011. ápr. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha a rendszer átmegy az eredetiség vizsgálaton, több ismerősöm szerint is jó az, ha be van kapcsolva, nekem sem okozott még semmi bajt.
2011. ápr. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én a helyedben XP gépen nem engedélyeznék automatikus frissítéseket. Annál nincs idegesítőbb, mikor lehúz egy frissítést aztán elkezdi dobálni az üzeneteket hogy újra kéne indítani.


Nekem mindig elég volt csak annyit engedélyezni, hogy keressen frissítéseket, de ne töltse le és ne is telepítse azokat. Este kikapcsolás előtt rá lehet küldeni a frissítést a gépre.

2011. ápr. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ESET Smart Security jelzi a frissitést (XP) és ha rákattintok, akkor inditja az IE8-at és indul a Windows Update. Egyébként be van kapcsolva az Automatikus frissités, mert valódi a Windows.
2011. ápr. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem eredeti Xp-t használok azt elfelejtettem mondani.

Akik ellenzik a bekapcsolását azt mondják -fölöslegesen terheli le az erőforrásokat,-gyakran ezek miatt omlik össze a windows,-telepakolja szeméttel a vinyót.A számtech üzletben ahol a gépet vettem egyenesen bűnnek minősítették az automata frissítést, azt mondták ha nem szeretném félévente újrarakni a windowst akkor soha ne kapcsoljam be.Ugyanis kompatibilitási problémák adódnak egyes frissítéseknél amitől összeomlik és/vagy szörnyen lelassul a rendszer.

2011. ápr. 10. 08:27
 6/10 anonim ***** válasza:
Bocs, ez szerintem hülyeség. Amikor még nekem is XP-m volt, én is frissítettem mindig, és semmi baja nem volt, nem lassult, semmi. Ha már eredetinek elhiszi az eredetiség-ellenőrző, akkor frissítsd. Nem játékból vannak ezek a frissítések, hanem fontos biztonsági réseket foltoznak be (ahol a hackerek betörhetnek), és havonta új Károsprogram-eltávolító is megjelenik (nem tudom mennyire hatásos, de elvileg a férgeket nyírja ki pl. Mydoom). Szóval ha még a Windows Update-ről nem is, de amit az Automatikus frissítés ajánl, azt mindenképpen telepítsd.
2011. ápr. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Tört Windows-nál NE hasznéld az Automatikus frissitést, kapcsold ki, mert le fogja tölteni a WGA-t (Eredetiség ellenőrzőt) és aztán állandóan idegesíteni fog azzal, hogy "Ön szoftverhamisitás áldozata lett". Internet Explorer8-al Windows Update, Egyedi. Kiválasztod, milyen frissitéseket akarsz letölteni, a WGA-t NE! Egyébként minden mást elfogad és le is kell tölteni, biztonsági okokból. Kritikus hibák javítása miatt is fontos.
2011. ápr. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az én Windows XP-m (SP3) eredeti és mindig minden frissités simán lejön az Automatikussal. Két éves telepítés, nincs vele semmi gond, nem lassú, nincs tele .temp fájlokkal sem. Az igaz, hogy nem lúzer bolti "informatikus" telepítette, hanem valódi szakember.
2011. ápr. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Hát köszönöm mindenkinek a segítő szándékot!

azt szűrtem le belőle hogy használjam, de ne teljesen automatikusan.Ezért úgy állítom be hogy csak felajánlja a telepítést de én döntöm el melyiket akarom és majd megpróbálom megszokni hogy napi 1-2 alkalommal csesztet hogy készen áll a frissítés!

2011. ápr. 10. 18:23
 10/10 anonim ***** válasza:
Havonta átlag egyszer-kétszer fogja felajánlani, minden hónap második keddjén jönnek a nagy frissitések.
2011. ápr. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!