Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Photoscape vagy Photoshop?

Photoscape vagy Photoshop?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 10. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, mire, a PhotoScape nyilván egyszerűbb, könnyebb a használata, ingyenes, ellenben a PhotoShop pedig professzionális, több százezres program, mivel professzionális, nyilván kezelése bonyolultabb.

(a GIMP a PhotoShop ingyenes alternatívája)

2011. ápr. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a GIMP-et megpróbáltam már sok helyről letölteni,de nem jött le...:(
2011. ápr. 14. 15:56
 3/5 anonim ***** válasza:

Az kizárt dolog.

Töltsd le a hivatalos oldaláról:

[link]

2011. ápr. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A photoscapet még nem próbáltam de a photoshop jó. Ingyen is le tudod tölteni a netről(de vigyázz mert én már szedtem le olyat amitől lelassult az egész gépem, és még kilépni se tudtam).. írd be googlén hogy photoshop letöltés ingyen, vagy photoshop downland free vagy ilyesmi, és ha van konkrét dolog amit meg akarsz csinálni, a neten keresgélhetsz hozzá tippeket(sok oldal van ami leírja a program használatát)
2011. jún. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem...Köszi szépen,majd megpróbálkozok ezzel az ingyenes verzióval :D
2011. jún. 8. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!