Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan telepítsem? Crackelés...

Hogyan telepítsem? Crackelés nem jön össze

Figyelt kérdés

torrenten letöltöttem a sims3at, .rar állományból kicsomagoltam, kaptam egy The Sims3 mappát amiben van 2db .iso fáj meg egy crack mappa, a crack mappában egy serial.exe meg ts3.exe

valahogy nem jön össze a crackelés pedig legutóbb is így csináltam ahogyan most akartam,am az mind1 h melyik .iso fájlt indítom el, mert konkrétan mindkettőnél ugyanazt indította


2011. ápr. 10. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:
hát mikor telepíted a progit valszeg kér serialt, akkor kell a serial.exe abból beírsz egyet. amikor meg kész a telepítés akkor a másik exe-t bemásolod a játék mappájába a "c"-re
2011. ápr. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

a D-re akarom telepíteni , mert ott van hely

ez befolyásol vmit?

2011. ápr. 10. 18:07
 3/5 A kérdező kommentje:
telepítésnél azt írja ki h helyezzem be azt a lemezt amelyben benne van a FullBuild1.package
2011. ápr. 10. 18:08
 4/5 anonim ***** válasza:
akkor a d-re mindegy. próbáld befűzni a másik iso-t hátha azon van.
2011. ápr. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
egyikben sincs :'((
2011. ápr. 11. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!