Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi az a MSWMM formátumú fájl?...

Mi az a MSWMM formátumú fájl? Át tudnák konvertálni képet arra, Vagy csak videót lehet?

Figyelt kérdés
movie makerba akarom berakni a képet..
2011. ápr. 10. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Fogd meg, és húzd rá Movie Maker-re a fájlt.

Ha videó fájlt szeretnél ebből a formátumból kani, akkor fájl/filmfájl mentése a Movie Maker-en belül!

2011. ápr. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már megtaláltam hol kell,de alkalmazáshibát ír ki : "Kivétel)ismeretlen szoftverkivétel (0xc0000409)) történt az alkalmazásban a következő helyen: 0x77420dc"
2011. ápr. 10. 18:16
 3/7 A kérdező kommentje:
képről van szó.. de megkéne nyitni elősször és nem tudom..
2011. ápr. 10. 18:17
 4/7 anonim ***** válasza:

A MSWMM fájl arra jó, hogy amikor csinálsz egy filmet a movival, az elteszi és te elő tudod máskor is venni és akár változtatni rajta. Menteni a "film mentése számítógépre " opcióval lehet.

Képet először bal oldalt rákatt a képek importálása. Ami bejön középre, azt ráhúzod a film sorra.

2011. ápr. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem magyar a programom.. :s
2011. ápr. 10. 18:23
 6/7 A kérdező kommentje:
ja igen , de rendszerhibát ír ki ( amit az előzőbe leírtam..)
2011. ápr. 10. 18:24
 7/7 anonim ***** válasza:

Mid van? Xp, 7-es, Vista?

Mindre van magyar VMM

2011. ápr. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!