Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Format Factory programmal...

A Format Factory programmal hogy tudok AVI DIVX-s filmeket, DVD-be konvertálni? A konvertálás után, az AVI fájl megmarad?

Figyelt kérdés
2011. jún. 1. 19:06
 1/6 legendavagyok01 ***** válasza:

Azt hiszem, sima vob-ot lehet csinálni, utána viszont kell egy progi, ami kiírja DVD-Videonak.

Egyébként az eredeti fájl megmarad.

2011. jún. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudsz mondani olyan ingyenes teljes verziójú programot,programokat ami az AVI DIVX-es filmeket, DVD-be konvertálja?
2011. jún. 1. 19:24
 3/6 legendavagyok01 ***** válasza:

Ha teljesen legálisan, ingyenes programot keresel, akkor nem is sok minden jut eszembe hirtelen, csak a DVD Flick.

Viszont magyarul is tud:

[link]

2011. jún. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítségedet.Letöltöttem a DVD Flicket.Hol tudom átállítani magyar nyelvűre?
2011. jún. 1. 20:01
 5/6 legendavagyok01 ***** válasza:

A letöltési link leírásába láttam, ha nem magyar, akkor bocs, De azért valószínűleg angolul is menni fog.

Itt van némi iromány róla:

[link]

2011. jún. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Még egyszer köszönöm a segítségedet.Menni fog.
2011. jún. 1. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!