Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan készítsek privát...

Hogyan készítsek privát torrentet, amit nem akarok sehova feltölteni, csák átküldeni 1-2 másik gépnek?

Figyelt kérdés
Szeretnék fájlt átküldeni pár ismerősömnek uTorrenttel, és nem szeretném semmi torrent oldalra feltölteni, csak simán az én gépemről az övékre, úgy, hogy átküldöm a törrent filet. Próbáltam simán uTorrenten a torrent készítését, de nem seedelt :S Valaki elmagyarázná, hogy hogy kéne csinálnom?
2011. ápr. 10. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Kell egy közvetítő, a tracker. Anélkül nem fog menni. Inkább töltsd fel ftp-re valahova.
2011. ápr. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem kell semmiféle tracker, csak nyitva legyen a port. Időbe telik, de meg szokták találni egymást.


De amúgy ha gyorsítani akarod a folyamatot, akkor használj nyilvános trackert, pl:


udp://tracker.openbittorrent.com:80/announce

udp://tracker.publicbt.com:80/announce

2011. ápr. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az ftp-k a direktlinkes dolgok?


Nincs valami free tracker, ami nem regisztrálós, csak segít átküldeni privátban?

2011. ápr. 10. 21:48
 4/5 anonim ***** válasza:

Trackernek ezt add meg:

udp://tracker.openbittorrent.com:80/announce

2011. ápr. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi Nektek! :D remélem így menni fog.

Az baj ha az általam csinált torrentnél nem tudom engedélyezni a DHT-t?

2011. ápr. 10. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!