Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows millenium telepitésébe...

Windows millenium telepitésében tud segiteni?

Figyelt kérdés

Kaptam egy minigépet amin nincs floppy, kérdésem az lenne hogy milleniumot lehet nem floppy inditolemez nélkül telepiteni?

alapbol 98 se volt rajta, felraktam az xp de eléggé szagadt, ezért gondoltam a milleniumra


2011. ápr. 11. 09:12
 1/3 P.O.C. ***** válasza:

Már a Windows 98 SE CD -je is Boot -olható volt így a Windows Millennium Edition is az.

Bár a sok laikus elcseszi azzal az indítószektort, hogy csak a telepítőfájlokat írja ki lemezre, és nem teljes CD másolást választ.

Csak be kell boot -olni CD-ről és kész.

2011. ápr. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 P.O.C. ***** válasza:
Másrészről a Millennium egy optimalizálatlan bugos hulladék (olyan mint egy régebbi Vista). A egykori használói tömegesen rakták vissza a 98 SE-t. A Microsoft villámgyorsan nyugdíjba is küldte. Én inkább egy Windows 2000 SP4 -et ajánlanék, még mindig vannak hozzá hotfix -ek, támogatja az USB meghajtókat plug & play hardverként és sokkal kevesebb erőforrást zabál, mint az XP.
2011. ápr. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
bármit, csak az ME-t ne! komolyan! az egy trágyakupac!
2011. ápr. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!