Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programmal tudok...

Milyen programmal tudok felírni egy .avi formátumú filmet egy DVD-re, hogy azt egy lejátszóba behelyezve elinduljon?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon régi avi formátumú filmem, de eddig csak úgy sikerült felírnom DVD-re, hogy PC-n tudtam lejátszani. Van olyan, amivel felírva egy sima TV-hez kötött DVD lejátszó is lejátssza? Köszönöm a segítségeket!
2009. márc. 1. 22:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Amikor felírod ne adat módban tedd, hanem válaszd a video CD módot. Nem minden AVI-t támogat, de egy próbát megér.
2009. márc. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

A következő oldalon:


[link]


Kattints a narancssárga video dvd gombra!

2009. márc. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ja...Annyit még hozzátennék,hogy egy ilyen művelet nem öt percig tart.Gépfüggő,de lehet akár egy óra is.


Nem nagyon szeret senki ilyesmit csinálni,mert az új asztali lejátszók már általában lejátsszák az avit is,meg egyébként is egyszerűbb a számítógépet összekötni a tv-vel,mint így vacakolni.

2009. márc. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Két programot szoktak avi2dvd konvertálásra javasolni általában. WinAvi, és ConvertXtoDvd, de mindkettő fizetős. Én a VinAvi-t használom, gyorsabb és minőségre ua. Valóban kb 1ó a konvertálás egy közepes(p4) géppel, de kénytelen vagyok, mert nincs hely a hdd-n elég, és a tv is messze van a géptől, meg nem szeretek mindent bekapcsolni film nézés közben...
2009. márc. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért linkeltem be azt a weboldalt,ahol a dvdflick van bemutatva,mert az ingyenes.Egyébként valóban a winavi és a vso convertxtodvd a leggyakrabban használtak.


Egyébként van még egy nagyon jó kis progi-itt,a gyakorikerdeseken ajánlotta valaki egyszer-a xilisoft avi to dvd.Csak hát az is sajnos fizetős.Mondjuk az is igaz,hogy crackerek is vannak a világon...

2009. márc. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem erre gondoltál>>> [link]
2009. márc. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez a vso convertxtodvd őse.Azért ingyenes,mert már nagyon öreg.Azért nem hiszem,hogy olyan rossz lenne,csak hát nem mai darab.
2009. márc. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is próbáltam és jó. A ConvertX elődje én is úgy tudom, szövegfájllal viszont nem tudom elboldogul-e?
2009. márc. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Jó program a convertxtodvd. Én is azt ajánlom. Magyarul is tud és gyors. Nekem 15 perc alatt végez egy filmmel (q6600, 2 giga ram) De egy E2180 procival szerelt gépen is 35 perc. Azaz támogatja a több magos procikat is.


Töltsd le innen ingyen:

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2009. márc. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítségét!
2009. márc. 2. 17:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!