Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi van a Multivox 4-gyel?

Mi van a Multivox 4-gyel?

Figyelt kérdés
Ha elindítom valamelyik alkalmazását, kiírja, hogy: "Nem találok hangokat a beszédmotorhoz!". MA reggel raktam fel, 6:30 körül, most akartam először használni, segtísen valaki!
2011. ápr. 12. 07:04
 1/6 legendavagyok01 ***** válasza:

A Multivox működéséhez több programot is fel kell telepíteni, a letöltött csomagban ezek mindig ott vannak. A kézikönyv , telepítési útmutató is ott kell hogy legyen pdf-ben, ha mégsincs, itt van:

[link]

2011. ápr. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ász vagy, ember!

Köszi!

Ismerős a szöveg? :D

2011. ápr. 12. 13:30
 3/6 legendavagyok01 ***** válasza:
:)
2011. ápr. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Amúgy azt tudod, hogyan kell a Multivox 4-es fájlokat elmenteni, úgy, hogy fel is olvassa?

Nekem csak szövegfájlként menti el...

2011. ápr. 12. 14:20
 5/6 legendavagyok01 ***** válasza:

Fogalmam sincs, van-e ilyen lehetőség. Nézd meg a pdf-es leírásban, van-e róla szó.

Ha nem lehet ilyet, akkor marad a barkács módszer. Valamilyen hangrögzítővel (akár windows sajátja is, vagy audacity vagy bármi) fel kell venni mp3-ba a stereo-mixről.

Felolvasás + hangrögzítés indít, és elméletileg örülés...

2011. ápr. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem azt írja ki hogy a paraméter nem megfelelő. Miért?
2012. júl. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!