Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a válasz a kérdésemre?...

Mi a válasz a kérdésemre? GTA4-gyel kapcsolatban? Lentebb bővebben!

Figyelt kérdés

Feltettem a GTA4-et (Razor1911), el is indul, de valami LIVE profil kell neki vagy ilyesmi, addig nem is enged menteni... Másik meg hogy most mióta feltettem a magyarítást, de annál már kifagy az elején a játék.

Tud valaki megoldást hogy kell megoldani hogy lehessen menteni?


2011. jún. 17. 00:58
 1/6 anonim válasza:

mikor keri a live profilt megnyomod a Home gombot es csinalsz egy offline accountot aszem ugy hivjak a lenyeg hogy utana enged jatszani


http://www.youtube.com/watch?v=ON_jJXQUuaI

2011. jún. 17. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
jah es menteni is!!
2011. jún. 17. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, megpróbálom, a videó alapján! Mástól is hallottam ilyesmit hogy valami offline-t kell csinálni, mindjárt megpróbálom akkor... Viszont a magyartíás miatt kifagy a játék :S
2011. jún. 17. 01:05
 4/6 A kérdező kommentje:
Oké, jó volt ahogy mondtad, tudtam menteni!! Köszi mégegyszer! Nem tudod, érdemes feltenni az 1.0.6.0 patch-ot?
2011. jún. 17. 01:33
 5/6 anonim válasza:
mindenképp
2011. jún. 17. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

a patch jó, mert leviszi a követelményeket

a live akont, az az amin msn-ezel (de szerintem nem olyan jó az, mert nekem csinált mégegyet mert 18 alatti vagyok..., és online accont on a netre ment)

2011. júl. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!