Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudok xml fájlokat...

Hogyan tudok xml fájlokat xls-be vagy valamilyen másik excellel olvasható fájlba konvertálni? Openoffice. Org-om is van ha azzal olvasható fájlba lehet konvertálni az is jó?!

Figyelt kérdés
2011. ápr. 13. 11:28
 1/6 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kicsit részletesebben, mert ezt már néztem, de nem lettem okosabb :(
2011. ápr. 13. 11:34
 3/6 anonim ***** válasza:

Instructions

1


Open Excel.

2


Click "File," then "Open," and then click the "Files of type" drop-down menu. Select "XML (*.xml)" and then browse to your XML file. Select it and click "Open."

3


Select "As an XML list" to add all the XML data into a list. If your XML structure features lots of similar headings, then these will be repeated. Select "As a read-only workbook" if you want to import the XML document as a standard grid based on the XML document, rather than a list. Select "Use the XML Source task pane" if you want more control over your import. You will then drag the items that you want to map into different rows or columns, and then import the data for each XML entry.

4


Click "OK" and Excel will then open your XML document. Click "File," and then "Save as" to save it as an XLS document.

2011. ápr. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 legendavagyok01 ***** válasza:

Tudtommal xml-t meg lehet nyitni excel-ben (főleg ha nincsenek stíluslapok), ott pedig elmenteni xls-be.

Vagy nem?

2011. ápr. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nekem 2000-es excel-em van, az nem tudja megnyitni!

Nem vagyok teljesen hülye kedves második válaszoló, csak tanácstalan.

2011. máj. 6. 07:54
 6/6 anonim ***** válasza:
próbáld meg ezt [link]
2011. júl. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!