Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Microsft Powerpointtal, hogy...

Microsft Powerpointtal, hogy lehet prezentációt szerkeszteni?

Figyelt kérdés

a 2007-hez vki pls küljön egy e-book-os használati útmutatót.

hogy lehet beállítani, h. egy dián csak 1 szövegdoboz legyen? bármit próbáltam, mindig 2-t adott, és nem lehet törölni azokat.


2009. márc. 2. 17:17
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]

Itt biztosan megtalálod a választ.

( én eddig úgy tüntettem el, hogy a szövegdoboz valamelyik sarkába megyek az egérmutatóval, majd klikk bal egérgombbal, akkor egy kis kereszt jelenik meg sarokban, és akkor nyomok egy Delete-t).

2009. márc. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg egész egyszerűen válts openoffice-ra.Van neki részletes leírása a honlapján.Bővebben itt,a narancssárga iroda gombra kattintva.
2009. márc. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ja bocs...

Itt a link is:


[link]

2009. márc. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A legegyszerűbb módja az,hogy mikor kiválasztod az új diát ,azt választod amiben egy felirat sincs.Ha egy szövegdobozt akarsz utána Beszúrás-szövegdoboz és kész

További jó munkát

2009. márc. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Minden új megnyitott PPT, alapból ezzel a két helyőrzővel indul! ...Beszúrás, ”Új dia…” estén is ugyan ez a helyzet.(Nincs ”üres dia” választási lehetőség.)


1. ”Cím beírásához kattintson ide”


2. ”Alcím beírásához kattintson ide”


Megoldás: bal klikk (kijelölés) a helyőrzőn, erre eltűnik a ”felírat”, és vastagabb ferde vonalazott keret jelenik meg, majd valamelyik sarokba kell vinni az egérmutatót, és amikor megjelenik a mutató hegyén a + jel, újból bal klikk, ekkor újból megjelenik, a helyőrző alap szövege, akkor kell nyomni egy Delet-t, ekkor teljesen el fog tűnni, a helyőrző kerete!

kipróbálva, működik).

2009. márc. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nemértek egyet azzal,hogy nincs üres dia. Igenis van.Mikor megnyitod az új diát ,választhatsz a helyőrzők közül és ha az üres diát választod, a felirat is megjelenik,hogy "üres",szerintem ez a legegyszerűbb.
2009. márc. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Bocs!

Neked jó, ha ez a lehetőség adott, sajnos én bárhol keresem, ilyen lehetőségem nincs.

2009. márc. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Még egyszer elnézésedet kérem!(ma 08:50 Válaszadó). Igazad volt! Megtaláltam. Létezik az üres Dia. (Nálam az Eszköztár >Új dokumentum ikonra kattintva, jelent meg jobb oldalt a >Dia elrendezése munkaablak, és ott találtam meg a >Tartalom elrendezése, >üres-re kattintva).
2009. márc. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!