Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik olyan program mobiltel...

Létezik olyan program mobiltelefonra, amivel lehet szerkeszteni Guitar Pro fájlokat?

Figyelt kérdés
A Guitar Pro hivatalos honlapján láttam, hogy iPhone verzió létezik, mást viszont nem találtam. Nekem java-s verzió kellene 240x320-as felbontáshoz. Az is elég, ha csak régebbi verziójú guitar pro fájlokat kezel (gp3, gp4, gp5). Alternatív programokat találtam Guitar Pro fájlok szerkesztéséhez, de azok mind Linuxra, Macre vagy Windowsra vannak (pl. Tuxguitar). Normálisan működő java-s zenelejátszót is nehezen találtam, de végül valahogy ráleltem a KD Playerre ( [link] ). Itt is abban reménykedem, hogy lesz majd valami ilyen szinten működő szoftver.
2011. nov. 6. 01:19
 1/1 A kérdező kommentje:
Azóta rájöttem, hogy az is tökéletesen megfelelő lenne, ha bármilyen gitár tabulatúra szerkesztő szoftver lenne, aminek a hangját vissza tudom játszani és tud midibe menteni. Ha több sávot is tudna kezelni, az lenne az igazi, de ha nem tud, az sem gond.
2011. nov. 18. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!