Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Gondom akadt játékletöltés...

Gondom akadt játékletöltés közben. Valami hiányzik a gépemről, mert azt írja ki, hogy a memóriaterületen nem végezhető el a következő művelet:read. Mit töltsek le ahhoz, hogy megnyissa a gépem a letöltött játékot telepítés után?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 15. 14:04
 1/5 anonim ***** válasza:
ennél egy kicsit több információra lenne szükség hogy segíteni tudjunk...
2011. ápr. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A "0x00439d70"címen található utasítás a "0x00000000" memóriacímre hivatkozott.A memóriaterületen nem végezhető el a következő művelet:read.

Letöltöttem 1 játékot,mentettem,futtattam és amikor el akartam indítani, hogy játsszam vele ez az üzenet jött ki.

2011. ápr. 15. 14:37
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt mondja a párom, bár nem egy műszaki zseni, hogy lehet hogy hiányzik valamilyen olvasó vagy driver.Ehhez kérném a segítséget.Mi lehet a baj és mit kell letöltenem ahhoz hogy használható legyen a letöltött játék.
2011. ápr. 15. 14:40
 4/5 anonim ***** válasza:
crackelted?
2011. ápr. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi a játék neve?

Milyen operációs rendszert használsz?

2011. ápr. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!