Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a véleményed a windowsról...

Mi a véleményed a windowsról mint rendszerről?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 16. 17:48
 1/8 anonim ***** válasza:
szr ,de nincs jobb
2011. ápr. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Melyikről?

95 98 ME 2000 XP Vista 7 ?


De alapvetően a legjobb oprendszerek.

2011. ápr. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
mármint annak aki akar játszani az kivan szolgáltatva. mert nagyon sok nagyon jó játékot nemcsinálnak meg linuxra. pedig csak egyszer raktam fel ,de nekem kifejezetten tetszett
2011. ápr. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tele van hibákkal... Biztonsági hibáktól működési hibákig minden megvan benne. És, bár sok program van rá, elég rosszul kezeli őket... (pl. miután uninstalálsz egy programot, még mindig ott hagyhat egy csomó szemetet, a tudtod nélkül....)
2011. ápr. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
emberiség 55 százaléka használja,maradék 45 eloszlik 8felé másra,számok magukért beszélnek
2011. ápr. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én szerintem meg azért használnak sokan windowst mert ott csak feltelepíted és használod a dolgokat. Ubuntu alatt meg néha az ész is jól jön. :)
2011. ápr. 16. 18:25
 7/8 anonim ***** válasza:
Könnyű ész nélkül használni, ezért sokan ész nélkül is használják, aztán csodálkoznak, hogy vírusos. Nem elég jó a védelme az ész nélküli használathoz, bár az újabb változatok már másként állnak hozzá ehhez is. Igaz, ott sokszor még rendszergazdaként is megerősítés kell ahhoz, hogy bármit is telepítsen az ember, de még azt is ész nélkül használják. Mindenesetre a legtöbb játék csak itt megy, szóval ...
2011. ápr. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Időnként rémes. (XP)
2011. ápr. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!