Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik a legjobb videószerkesz...

Melyik a legjobb videószerkesztő program?

Figyelt kérdés

Kéne nekem valami olyasmi, amivel nem romlik a hangminőség és le lehet menteni 720p-be és lehetőleg ne legyen olyan bonyolult:)


Én nem nagyon értek ezekhez, de meg szeretném tanulni.


Előre is kösz a válaszokat:)


2011. nov. 10. 19:12
 1/9 vagyokakilehetek ***** válasza:

winfos media maker.


egyszerű és ingyenes.

hogy ment e 720-ba azt nem tudom. próbáld ki..

2011. nov. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

winfos???

Ilyen nem létezik.


Küldj inkább linket!

2011. nov. 10. 19:58
 3/9 Argloss ***** válasza:

Az alap Movie Maker nem tud HD-ba, csak az új:

[link]


Egyébként én a Pinnacle Studio-t javaslom. Könnyű kezelni, van magyarul is, komolyabb dolgokat is lehet vele csinálni ha elmélyülsz benne, viszont ez nem ingyenes. Bár nem nehéz ingyen beszerezni...

2011. nov. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Érdemes a Sony Vegas Pro-val kezdeni, vagy Vegas Movie Studio HD, szerintem az a legjobb a kezdőknek, és ha már rutinosabb vagy, akkor jöhetnek a komolyabb hangvitelű programok, pl.: Adobe After Effects
2011. nov. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Előző válaszolóval egyet értek, a Pinnacle Studioval is érdemes kezdeni.
2011. nov. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Na beszereztem a Pinnacle Studio 14-et első ránézésre jónak tűnik, de behúztam oda egy 1280x720-as videót és alapból 720x480-ba játssza le és abba is menti el.


Hogy tudnám HD-ba készíteni és lementeni?????

2011. nov. 23. 21:16
 7/9 Argloss ***** válasza:

Elmentésnél be lehet állítani a fájl formátumát és felbontását is. (frankó kis legördülő lista, meg van egy beállítások/settings gomb is ahol részletesen is be lehet állítani mindent...)

Itt egy orosz kép (nem találtam normálisabbat...), de azért kivehető belőle, hogy mire gondoltam:

[link]


Alapból a projektnek is be lehet állítani, hogy 720p legyen. A menüsorban keresd meg, sajnos most nem tudom megmondani pontosan hol, mert rossz az a gépem amin megvan a program, de itt egy angol videó amin látható ami neked kell. (Project format-ot kell átállítani)


[link]

2011. nov. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Kösz!

Sikerült!

Most már végre elkezdhetem a szerkesztéseket...jókis programnak tűnik!

2011. nov. 24. 20:43
 9/9 anonim válasza:
Sony Vegas pro, Adobe Premier pro
2018. febr. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!