Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem telepíti fel?

T!HA kérdése:

Miért nem telepíti fel?

Figyelt kérdés
Hello ez lenne a gondom > van egy gépem microsoft Windows xp professional 2002-es verzió. Tehát ujraraktam a gépem és fel akkarom telepíteni a kamerámot minden jól mendt betedtem a telepítő CD -t ... telepíti és egy szer megál s ezt irja > a telepítés alatt álló szoftver nem mendt át a windows logo tesztelésén. és azt irja hogy haggyam abba a telepítést mert veszélyezteti a rendszer stabilitását. és olyan progikat fogadja el amelyikek átmendtek sikeresen a windows logo tesztelésén. Ugyan ez a probléma a bluetooth al is. soha nem irt ki ijet. mindig sikeresen feltelepitette a kamerát s a bluetooth is. szerintem más progikal is igy csinál.mi lehet a baja? de csak most amikor ujra rakták a gépem! nem vista se windows 7. pls segítsetek :S
2011. ápr. 25. 22:09
 1/9 anonim ***** válasza:

telepítés engedélyezése

nem kell mindentől bef.sni amit bilgéc kiír, lesz még ilyen

2011. ápr. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De figyú már probáltam de else indul egyik se. mindent megprobáltam.
2011. ápr. 25. 22:17
 3/9 anonim ***** válasza:

Telepitsd a Windows XP SP3-at.

[link]

Töltsd le, írd ki CD-re és úgy telepitsd fel.

2011. ápr. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
NAGYON KÖSZÖNÖM!
2011. ápr. 25. 22:18
 5/9 anonim ***** válasza:
Olyanoktol ténleg nem kell befosni ...op.rendszernek is megvannak a saját támogatott igénye és ha ismeretlent lát már csipog, nekem a hangkártya driverénél írta ki mindig :)
2011. ápr. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az enyém is Windows XP Professional, de én már 2009-ben (amikor telepítettem) feltettem az SP3-at is. Enélkül semmi nem működik (digitális fényképező, pentdrive, MP4, mobilnet stickje, webkamera stb.). 2002-ben ezek még nem voltak az eredeti operációs rendszerben.
2011. ápr. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Működik minden SP3 nélkül is. Sőt, éppen hogy úgy működik minden. Csak éppen aki mindig frissítgeti a windowsát, az letöltötte a nemrég kiadott USB-ről indulás tiltását, meg mindenfélét, ezért nem működik már.
2011. ápr. 26. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A kérdező Windows-a XP Professional 2002. Vagyis se SP1, se SP2, se SP3 nincs fent, anélkül pedig nagyon sok újabb eszközt nem fog felismerni. Már az SP2 sem elég, kell az SP3. Állandó frissitésekkel együtt ez a Windows XP Professional SP3 majdnem ugyanazt tudja, ugyanolyan gyorsan, mint a Windows7. Ezért kellenek a frissitések és az SP3.
2011. ápr. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A nagy kérdés:

Eddig ment ugyanezzel a windows-al?

2011. ápr. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!