Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki meg magyarázná nekem...

Valaki meg magyarázná nekem ezt a jelenséget? (elégtelen gépigény, lagg stb. )

Figyelt kérdés

Van kettő játék, nevezzük X-nek és Y-nak.

X minimális gépigénye:

Intel® Core™2 Duo 1.86 GHz or AMD Athlon™ 64 X2 4000+

Vista 2 GB RAM / XP 1 GB RAM

All NVIDIA® GeForce® 7800 GT 256 MB and better chipsets. All ATI Radeon™ X1800 256 MB and better chipsets - - 100% DirectX® 9.0c with Shader Model 3 support


Y minimális gépigénye:

Intel Core2Duo 1.8Ghz or AMD Athlon X2 +4400 or faster

XP 1 GB RAM/Vista 2GB RAM

ATI Radeon X800 or NVIDIA GeForce 6800 or faster


Az én configom:

AMD Athlon 3200 2Ghz

1GB Ram Win 7

Nvidia Geforce 6600


X minimális grafikán elfut úgy hogy azért még az élvezet 0-10ig terjedő skálán inkább az 5höz közelít mint a 0hoz.


Y minimális grafikán annyira el van butítva hogy a hányinger kerülget a kinézetétől, és inkább emlékeztet 32Bit-es játékra, mint egy 2009-ben kiadottra...

Ennek ellenére még mindig olyan szinten laggol hogy abszolút élvezhetetlen.


Fú köszönöm aki vette a fáradtságot és elolvasta :D

Szóval erre lennék kíváncsi hogy ez miért van?


2011. ápr. 26. 18:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem a proci lehet az oka.

Esetleg a második játék jobban ki akarná használni a 2 magot, amit megkérne normálisan. Egy magos procinál 2 szálon csinálni valamit csak lelassítja az egészet... Még talán ha P4 HT lenne, akkor érne valamit, de így csak lassítja.... :P

2011. ápr. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Esetleg a memória hiánya is lehet....

nézd meg a géped eljén a kicsi égőt, ha nagyon sokat villog és állandóan (vagy kicsi szünetekkel) játék közben, akkor ez az oka.

2011. ápr. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!